Zoeken

Spaanse journaliste op WK onder vuur na bericht over "knappe Marokkaanse spelers" (video)

4 juli 2018 - 20:30 - Sport

Geschreven door Laila A.

María Gómez, Spaanse journaliste die zich in Rusland bevond voor het WK, is in opspraak geraakt na een bericht over de "knappe Marokkaans spelers" met wie ze graag "naar bed wil".

De jonge vrouw verklaarde live op televisie voor de wedstrijd van Marokko en Spanje dat ze de Atlas Leeuwen graag zou willen troosten na hun komende nederlaag.

"Ik wil met de vijand slapen! Het zijn knapperds bij het Marokkaans elftal... Het is ongelooflijk! Ik stapte de lift in en dacht madre mía, hoek komt het dat ze allemaal zo knap zijn. Allemaal! En sympathiek ook. Ze gaan verliezen, maar dat is niet erg. Iemand zal ze moeten troosten, hen een fruitsapje brengen..."

María Gómez kreeg veel kritiek na haar bericht omdat ze enkele dagen daarvoor zelf had geklaagd over de intimidatie van vrouwelijke sportjournalisten op het WK.

Lees meer

Mooi: Iraanse fan troost Marokkaanse supporter na nederlaag Marokko (video)

Na de nederlaag van Marokko tegen Iran eind vorige week waren sommige Marokkaanse supporters erg aangedaan.

Marokkaans elftal bereidt zich voor op wedstrijd tegen Spanje

De Leeuwen van de Atlas trainen sinds donderdag hard om zich voor te bereiden op de wedstrijd tegen Spanje op 25 juni.

Spelers Raja Casablanca aangevallen na nederlaag (video)

Supporters van Raja Casablanca hebben de spelers van de club aangevallen na een nederlaag op woensdag.

Marokkaans elftal in Kaliningrad aangekomen voor wedstrijd tegen Spanje

De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.

Marokkaans elftal komt zondag in Rusland aan

De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team