9 juni 2019 - 19:30 - Wereld
Soufian, een jongeman van Marokkaanse afkomst, is zaterdag met meerdere messteken om het leven gebracht in de gemeente Salceda de Caselas, in het noorden van Spanje.
Volgens Atlantico was het slachtoffer slechts 25 jaar oud. De dader vluchtte na de moord weg maar de politie vermoedt dat het gaat om een man met wie Soufian enkele uren voor hij werd vermoord ruzie had.
De hulpdiensten probeerden de twintiger tevergeefs te reanimeren. Na ruim een uur reanimatiepogingen werd de jongeman dood verklaard.
Meerdere politieke partijen hebben de moord op internet veroordeeld en hun steun betuigd aan de familie van Soufian. De jongeman was afkomstig uit Beni Mellal in Marokko. Zijn lichaam wordt in de komende dagen gerepatrieerd om te worden begraven.
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots