Zina Daoudia brengt ’Egyptisch liedje’ uit (video)
Na khaliji heeft de Marokkaanse zangeres Zina Daoudia er nu voor gekozen om een liedje in het Egyptisch uit te brengen.
- Cultuur
De Ierse zangeres Sinead O’Connor heeft haar bekering tot de Islam aangekondigd. Dat deed ze in een bericht op Twitter.
Sinead O’Connor heeft de naam "Shuhada" gekozen en heeft zelfs een heel persoonlijke versie van de oproep tot het gebed ’Adhan’ gedeeld zoals in onderstaande video te zien is.
De 51-jarige zangeres werd in de jaren ’90 bekend dankzij haar liedje "Nothing Compares 2 U". Ze was in opspraak gekomen na een foto van Paus Johannes Paulus II kapot te scheuren en hem een "vijand" te noemen tijdens een live uitzending op televisie.
Voordat ze moslim werd, was de zangeres tot priester van een fundamentalistische kerk geordend en maakte tijdens een lang verblijf in Jamaica zelfs deel uit van de Rastafari’s.
Lees meer
Na khaliji heeft de Marokkaanse zangeres Zina Daoudia er nu voor gekozen om een liedje in het Egyptisch uit te brengen.
Madonna kan haar trip in Marokko van vorige maand maar niet vergeten. De zangeres vierde in Marrakech haar 60e verjaardag.
Ily Bent Stati, de dochter van Abdelaziz Stati, heeft haar nieuw Afrobeat-liedje ’Loca’ op YouTube gedeeld.
Moeilijke periode voor Dounia Batma en haar gezin. De man van de Marokkaanse zangeres maakte in een filmpje bekend dat hij kanker heeft.
Manal is getrouwd. De Marokkaanse zangeres vierde afgelopen weekend haar trouwfeest in Marrakech.