9 november 2018 - 16:30 - Cultuur
De Marokkaanse zangeres Salma Rachid is onder vuur komen te liggen na het volkslied te hebben gezongen tijdens een galawedstrijd in Laayoune ter gelegenheid van de 43e verjaardag van de Groene Mars.
Salma Rachid reageerde donderdag op de controverse rond haar middelmatige prestatie. Op Instagram verontschuldigde de voormalige Arab Idol-kandidate zich maar schoof de fout op de technici.
"Ik wil me verontschuldigingen bij het Marokkaanse publiek voor deze onvrijwillig prestatie. Ik had de indruk dat ik juist zong maar toen ik de video zag was ik zelf ook geschokt. Er was een vertraging van 3 tot 4 seconden in de geluidsweergave.", aldus de zangeres.
Salma Rachid was dinsdag door de organisators van de voetbalwedstrijd uitgenodigd om aan het einde van de eerste helft het volkslied te zingen. Ze werd tijdens heel haar prestatie uitgefloten door het publiek.
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Marokko koploper voor Turkse export
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Matt Damon ontspant in Marokko na filmopnames
Nasrdin Dchar aan Koning Willem-Alexander: "Medeplichtig aan genocide Gaza"
El Rogui, de man die de Marokkaanse troon wilde en werd verslonden door leeuwen
Ruim 190 klachten tegen rapper ElGrandeToto afgewezen
Narjiss El Hallak kondigt scheiding aan via Instagram
Hakimi en Mbappé met Bad Bunny in Puerto Rico (video)
Groot zomerfestival van start in Al Hoceima