21 december 2011 , 16:00 - Nawel Serdouni - Sport
De Marokkaanse zwemster Sara Bakri, won zondag de gouden medaille in de 400 meter vrije slag, tijdens de Pan Arabische Spelen Doha 2011, die plaatsvinden van 9 tot 23 december in Qatar.
Sara Bakri won de medaille in 4 min 48 sec 04 hondersten, gevolgd door de Tunesische Sarra Lajnef met een tijd van 4 min 52 sec 90 hondersten. Op de derde plaats komt de Egyptische Rawdha Ibrahim die een tijd van 4 min 59 sec 47 hondersten behaalde.
Maandag werd Sara Bakri bekroond met de gouden medaille in de 200m vlinderslag met een tijd van 2 min 16 sec 21 hondersten. Zaterdag haalde ze ook nog de eerste plaats in de 50-meter schoolslag.
Op de negende dag van de competitie, heeft Marokko in totaal 71 medailles waaronder 18 gouden, 14 zilveren en 39 bronzen, gewonnen.
Bus en vrachtwagen botsen in Marokko, meerdere slachtoffers
Marokkaanse justitie eist confrontatie in zaak Jonathan Harroch
Big Brother in de medina: Marrakech vol camera’s met gezichtsherkenning
Politie Tetouan onderschept 12 kilo cocaïne!
Marokkaanse bedrijven winnen tweede fase snelweg Guercif-Nador
Koning Mohammed VI gespot tijdens wandeling in Dubai Mall (video)
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor