21 december 2011 , 16:00 - Laila A. - Sport
De Marokkaanse zwemster Sara Bakri, won zondag de gouden medaille in de 400 meter vrije slag, tijdens de Pan Arabische Spelen Doha 2011, die plaatsvinden van 9 tot 23 december in Qatar.
Sara Bakri won de medaille in 4 min 48 sec 04 hondersten, gevolgd door de Tunesische Sarra Lajnef met een tijd van 4 min 52 sec 90 hondersten. Op de derde plaats komt de Egyptische Rawdha Ibrahim die een tijd van 4 min 59 sec 47 hondersten behaalde.
Maandag werd Sara Bakri bekroond met de gouden medaille in de 200m vlinderslag met een tijd van 2 min 16 sec 21 hondersten. Zaterdag haalde ze ook nog de eerste plaats in de 50-meter schoolslag.
Op de negende dag van de competitie, heeft Marokko in totaal 71 medailles waaronder 18 gouden, 14 zilveren en 39 bronzen, gewonnen.
Verborgen camera onthult drama in Marokkaans-Turks gezin
Vrouw eist geld van Tanger na pijnlijke val op straat
Begindatum Ramadan 2026: wat zegt Saoedi-Arabië
X Factor-ster Chico Slimani verliest fortuin door fraude in Dubai
Nieuwe Epstein-onthulling: geheim vastgoedplan in Marokko met Franse oud-minister
Maersk zet in op methanol met nieuwe Tangier Mærsk
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend
Marokko kiest voor Madrid: Leeuwen van de Atlas naar Spanje
Hakim Ziyech hekelt arbitrage in Afrikaans toernooi
Marokko behoudt organisatie WAFCON na Zuid-Afrikaans "misverstand"