Zoeken

Pan-Arabische Spelen: zwemster Sara Bakri wint driemaal goud

21 december 2011 - 16:00 - Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

De Marokkaanse zwemster Sara Bakri, won zondag de gouden medaille in de 400 meter vrije slag, tijdens de Pan Arabische Spelen Doha 2011, die plaatsvinden van 9 tot 23 december in Qatar.

Sara Bakri won de medaille in 4 min 48 sec 04 hondersten, gevolgd door de Tunesische Sarra Lajnef met een tijd van 4 min 52 sec 90 hondersten. Op de derde plaats komt de Egyptische Rawdha Ibrahim die een tijd van 4 min 59 sec 47 hondersten behaalde.

Maandag werd Sara Bakri bekroond met de gouden medaille in de 200m vlinderslag met een tijd van 2 min 16 sec 21 hondersten. Zaterdag haalde ze ook nog de eerste plaats in de 50-meter schoolslag.

Op de negende dag van de competitie, heeft Marokko in totaal 71 medailles waaronder 18 gouden, 14 zilveren en 39 bronzen, gewonnen.

Lees meer

Pan-Arabische Spelen: Safouane Attaf positief getest

De Marokkaanse judoka Safouane Attaff, werd positief getest door de Medische Commissie tegen doping van de 12de Pan-Arabische Spelen in Doha.

Pan-Arabische Spelen: Lamiae Lhabze wint 100m horden

De Marokkaanse atleet Lamiae Lhabze heeft donderdag de gouden medaille op de 100 meter horden gewonnen tijdens de eerste dag van de atletiekwedstrijden op de 12e Pan-Arabische...

Voetbal: Moghreb Fez wint CAF Cup

Moghreb Fez heeft de Tunesische Club Africain met 6-5 verslagen op een strafschoppenserie zondag 4 december te Fez. Moghreb Fez wordt daarbij de nieuwe kampioen van de CAF Cup.

Adam Lamhamedi wint goud op Jeugdwinterspelen

De Marokkaanse skiër Adam Lamhamedi, heeft zaterdag de gouden medaille gewonnen voor alpineskiën op de Olympische Jeugdwinterspelen in Innsbruck, Oostenrijk.

Dubbel goud voor Sara El Bekri

De Marokkaanse zwemster Sara El Bekri behaalde vrijdag goud in de 100m en 200m schoolslag tijdens het Franse Elite Kampioenschap.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team