16 januari 2012 - 08:27 - Sport
De Marokkaanse skiër Adam Lamhamedi, heeft zaterdag de gouden medaille gewonnen voor alpineskiën op de Olympische Jeugdwinterspelen in Innsbruck, Oostenrijk.
Adam Lamhamedi won de super-G door de Zweedse Fredrik Bauer en de Andorrese Joan Verdu te verslagen op de Patscherkofel piste.
De jonge skiër, 16 jaar oud en woonachtig in Canada, zal de kleuren van Marokko nog verdedigen tijdens de slalom-, reuzenslalom-, afdaling- en combinatiecompetities.
Kampioen van Quebec in zijn categorie in 2011, is Adam Lamhamedi lid van Skiclub Stoneham sinds acht jaar en van Skibec alpineskiën sinds vier jaar.
De Olympische Jeugdwinterspelen (13-22 januari), kennen de deelname van meer dan 1000 atleten van 15-19 jaar, afkomstig uit 70 landen.
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten