Marokkaanse tiener voor de rechter na hete brief aan lerares
Een 17-jarige tiener moet in de komende dagen voor de rechtbank in Essaouira verschijnen, na een klacht van zijn lerares.
2 april 2014 - 17:34 - Marokko
Onderstaand filmpje is sinds enkele dagen een hit op internet. Een Saudiër huilt en smeekt om zijn grote liefde, een jonge Marokkaanse dat Najat heet, op de luchthaven van Casablanca.
Lees meer
Een 17-jarige tiener moet in de komende dagen voor de rechtbank in Essaouira verschijnen, na een klacht van zijn lerares.
De politie heeft in Salé een studente gearresteerd die een Saoedische man voor ruim 360.000 dirham heeft opgelicht. De twee hadden elkaar via internet leren kennen.
Een 17-jarige jongen uit de Marokkaanse stad Khouribga, heeft zaterdag zelfmoord gepleegd vanwege een onbereikbare liefde.
Een jonge Marokkaanse heeft enkele dagen geleden een filmpje op internet gedeeld waarin ze haar landgenoten om hulp smeekt. De jonge vrouw wordt in Saoedi-Arabië door haar...
Een Saoedische man is woensdag gearresteerd omdat hij een politieagent zou hebben aangevallen bij een controlepost aan de ingang van Essaouira.