9 maart 2018 - 12:40 - Marokko
De interim-afgevaardigde van het ministerie van Handel en Industrie en het hoofd van de dienst Industrie in Marrakech zijn door minister Moulay Hafid Elalamy van Industrie en Handel ontslagen na de verspreiding van een video van hun lege kantoren.
Na de uitzending van de video op woensdag, waarin te zien is dat geen enkele ambtenaar van de openbare dienst van het ministerie tijdens de werkuren aanwezig was, had de minister een onderzoek bevolen en beloofd de resultaten bekend te maken.
Volgens het ministerie bevestigt het onderzoek "de onterechte afwezigheid van bepaalde functionarissen en verantwoordelijken". Sancties werden aangekondigd tegen verschillende leidinggevenden van de delegatie. Bovendien heeft Elalamy besloten om zijn diensten met een gecentraliseerd kloksysteem uit te rusten.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering