Koning Mohammed VI door grote menigte verwelkomd in Fez (video)
Koning Mohammed VI is eerder deze week in Fez warm verwelkomd door de lokale bevolking. De Koning werd door honderden mensen begroet tijdens een bezoek aan de oude medina. Video !
- Marokko
Samira Said was afgelopen weekend in Fez voor een concert op het World Sacred Music Festival. Tijdens een persconferentie net voor haar optreden sprak ze kort over de projecten en inspanningen van Koning Mohammed VI. Video !
Lees meer
Koning Mohammed VI is eerder deze week in Fez warm verwelkomd door de lokale bevolking. De Koning werd door honderden mensen begroet tijdens een bezoek aan de oude medina. Video !
Een man is enkele dagen geleden voor de auto van Koning Mohammed VI in Rabat gesprongen. De Koning maakte kort voor de ftour een ritje met zijn auto toen de man naar hem...
Sheikha Mozah was eregast op het bekende World Sacred Music Festival in Fez. De vrouw van de voormalige Emir van Qatar presideerde het evenement samen met Prinses Lalla Salma.
Samira Said had het reeds tijdens het Mawazine festival laten doorschemeren. De Marokkaanse diva stopt binnenkort met zingen.
Na een privé-reis in Frankrijk wordt Koning Mohammed VI deze dagen in Fez verwacht voor de lancering van meerdere infrastructuurprojecten.