Rechtbank weigert voorwaardelijke vrijlating Saad Lamjarred
Saad Lamjarred blijft in de gevangenis. De zanger wordt van verkrachting verdacht. De Franse justitie heeft zijn voorwaardelijke vrijlating geweigerd.
23 september 2016 - 17:45 - Cultuur
Saad Lamjarred was voor even terug een kind. De Marokkaanse zanger en zijn manager huppelden enkele dagen geleden als twee peuters in een luchthaven. Video!
Lees meer
Saad Lamjarred blijft in de gevangenis. De zanger wordt van verkrachting verdacht. De Franse justitie heeft zijn voorwaardelijke vrijlating geweigerd.
Cheb Khaled is niet op zijn mond gevallen. De Algerijnse zanger sprak tijdens een programma op televisiezender ET Bilarabiya over de gevangenneming van Saad Lamjarred. Volgens...
Een waardevolle steun voor Saad Lamjarred! Koning Mohammed VI heeft besloten om persoonlijk de juridische kosten van de Marokkaanse zanger te betalen.
Saad Lamjarred heeft afgelopen donderdag de kleine Aya bezocht. De jonge Marokkaanse heeft het Prader-Willi syndroom en weegt bijna 200 kilo. Video!
Addoha heeft net zoals Pepsi een einde gemaakt aan de samenwerking met Saad Lamjarred. De Marokkaanse vastgoedgigant heeft maandag alle affiches met de zanger laten weghalen.