Zoeken

Saad Lamjarred blijft in de gevangenis

2 november 2016 - 21:23 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Het kort geding tegen Saad Lamjarred is dinsdag in Parijs uitgesteld. De Marokkaanse zanger wordt van mishandeling en verkrachting verdacht.

Een nieuwe zitting zal op volgende week woensdag of donderdag plaatsvinden volgens Atlas Info. De advocaat van Saad Lamjarred, Eric Dupond Morreti, die hem werd aangeraden door Koning Mohammed VI, ontmoette vandaag de zanger in de gevangenis van Fleury-Mérogis.

Saad Lamjarred werd eind vorige week door de politie in Parijs aangehouden en op besluit van de rechter gevangen genomen. Hij zou een 20-jarige Francaise in een hotel in de Franse hoofdstad hebben misbruikt. Saad Lamjarred was in Parijs voor een concert.

Lees meer

Confrontatie Saad Lamjarred en slachtoffer deze week gepland

Saad Lamjarred zal deze week in de rechtbank tegenover zijn vermeende slachtoffer staan. Dat meldt televisiezender 2M.

Saad Lamjarred niet tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld

De geruchten volgens de welke Saad Lamjarred in Frankrijk tot 10 jaar celstraf werd veroordeeld voor verkrachting zijn vals.

Pepsi maakt einde aan samenwerking met Saad Lamjarred

Pepsi heeft een einde gemaakt aan de samenwerking met Saad Lamjarred. De Marokkaanse zanger wordt in een Parijse gevangenis vastgehouden voor verkrachting.

Saad Lamjarred is uit de gevangenis

Saad Lamjarred is vrij. De Marokkaanse zanger heeft vandaag de gevangenis verlaten. Zijn problemen met de Franse justitie zijn echter nog niet voorbij.

Koning Mohammed VI schiet Saad Lamjarred te hulp

Een waardevolle steun voor Saad Lamjarred! Koning Mohammed VI heeft besloten om persoonlijk de juridische kosten van de Marokkaanse zanger te betalen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team