Confrontatie Saad Lamjarred en slachtoffer deze week gepland
Saad Lamjarred zal deze week in de rechtbank tegenover zijn vermeende slachtoffer staan. Dat meldt televisiezender 2M.
2 november 2016 - 21:23 - Cultuur
Het kort geding tegen Saad Lamjarred is dinsdag in Parijs uitgesteld. De Marokkaanse zanger wordt van mishandeling en verkrachting verdacht.
Een nieuwe zitting zal op volgende week woensdag of donderdag plaatsvinden volgens Atlas Info. De advocaat van Saad Lamjarred, Eric Dupond Morreti, die hem werd aangeraden door Koning Mohammed VI, ontmoette vandaag de zanger in de gevangenis van Fleury-Mérogis.
Saad Lamjarred werd eind vorige week door de politie in Parijs aangehouden en op besluit van de rechter gevangen genomen. Hij zou een 20-jarige Francaise in een hotel in de Franse hoofdstad hebben misbruikt. Saad Lamjarred was in Parijs voor een concert.
Lees meer
Saad Lamjarred zal deze week in de rechtbank tegenover zijn vermeende slachtoffer staan. Dat meldt televisiezender 2M.
De geruchten volgens de welke Saad Lamjarred in Frankrijk tot 10 jaar celstraf werd veroordeeld voor verkrachting zijn vals.
Pepsi heeft een einde gemaakt aan de samenwerking met Saad Lamjarred. De Marokkaanse zanger wordt in een Parijse gevangenis vastgehouden voor verkrachting.
Saad Lamjarred is vrij. De Marokkaanse zanger heeft vandaag de gevangenis verlaten. Zijn problemen met de Franse justitie zijn echter nog niet voorbij.
Een waardevolle steun voor Saad Lamjarred! Koning Mohammed VI heeft besloten om persoonlijk de juridische kosten van de Marokkaanse zanger te betalen.