9 januari 2025 - 18:00 - Cultuur
Saad Lamjarred waagt zich aan een carrière in de modewereld. De Marokkaanse zanger gaat zijn eigen kledinglijn lanceren in samenwerking met de Marokkaanse modeontwerper Issam Wachma.
De collectie, die de naam SW draagt, wordt op 15 januari gepresenteerd tijdens een modeshow in Casablanca. Saad Lamjarred kondigde de lancering aan via een video op Instagram, waarin hij modeliefhebbers uitnodigt om de show bij te wonen.
Lees ook: Saad Lamjarred onder vuur vanwege kledingkeuzes (video)
"Issam en ik zijn verheugd om SW te presenteren, ons nieuwe merk", schrijft de zanger. "We hopen dat jullie net zoveel plezier beleven aan het dragen van onze kleding als wij hebben gehad aan het ontwerpen ervan."
Lees ook: Miljoenenruzie om hit ’Enty’ van Saad Lamjarred
Saad Lamjarred is in Marokko én de Arabische wereld bekend om zijn muziek. Zijn laatste hit, "Homa Dol", een duet met de Indiase zangeres Neeti Mohan, is een groot succes. De videoclip is al meer dan 22 miljoen keer bekeken op YouTube.
Marokko laat Amerikaanse F16 vallen voor superieure Rafale
Marokkaan uit Europa moet reeds verkochte huizen slopen (video)
Marokko nieuwe autobaas van Afrika
Vakantie in Tanger verstoord door dronken amokmaker
Marokkaanse advocaten leiden anti-Trump campagne
Marokko dicht bij aankoop van 32 Amerikaanse superjets
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend
Sandra Oh schittert in vintage kaftan op filmaffiche ’Good Fortune’