12 juni 2015 - 23:45 - Sport
Ruud Krol vertrekt naar Marokko. De voormalige aanvoerder van het Nederlands elftal gaat er topclub Raja Casablanca coachen.
Krol tekende een contract van twee jaar met de Marokkaanse club en wordt de derde coach van Raja Casablanca in enkele maanden tijd.
Enkele weken geleden brak de club met de Portugees Jose Romao na de eliminatie van Raja Casablanca in de Champions League. Faouzi Benzarti volgde Romao op. De Tunesiër werd echter drie weken geleden door de club bedankt.
Ruud Krol werkte eerder al in Noord-Afrika. Hij coachte er CS Sfaxien in Tunesië, Zamalek SC in Egypte en Al-Ahli Tripoli in Libië. Hij werd eind 2013 zelfs getipt als bondscoach van Marokko maar de Marokkaanse voetbalbond koos uiteindelijk voor Badou Zaki.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko