21 september 2019 - 10:00 - Marokko
Royal Air Maroc heeft besloten om zijn toestellen op te knappen als gevolg van de kritieke berichten van de ambassadeur van Groot-Brittannië in Marokko deze zomer.
De Marokkaanse vliegtuigmaatschappij gaat de Boeing 737-800 toestellen herinrichten zodat er meer plaats komt tussen de zetels. Het doel, de reis comfortabeler maken voor de passagiers.
In totaal zullen 35 vliegtuigen geleidelijk aan worden aangepast. Momenteel hebben de toestellen 12 business en 159 economische plaatsen. Dit aantal zal dalen naar 12 business en 147 economische plaatsen.
Le360 bericht tevens dat deze veranderingen volgen op de kritieken van de Britse ambassadeur op Twitter eind juni. Thomas Reilly hekelde de slechte service van Royal Air Maroc. Hij klaagde ook over de kleine zetels en ruimte tussen de rijen. Hij schreef: "Ligt het aan mij of hebben ze de ruimte voor de benen tussen de rijen zetels verkleind?". Hij beschreef zijn vlucht toen als een "strakke en ongemakkelijke vlucht".
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project