Bus knalt tegen huis in Marokko, één dode
Een bus van openbaarvervoerbedrijf M’dina Bus is dinsdag tegen een woning gereden in Ain Harrouda. Een oude vrouw kwam om het leven en vijf mensen raakten levensgevaarlijk gewond.
6 april 2015 - 15:30 - Marokko
Een oude vrouw in een dorpje in het noorden van Marokko is door onbekende mannen in haar woning mishandeld en bestolen. Zij besloot haar hartverscheurend verhaal voor de camera te vertellen. Video!
Lees meer
Een bus van openbaarvervoerbedrijf M’dina Bus is dinsdag tegen een woning gereden in Ain Harrouda. Een oude vrouw kwam om het leven en vijf mensen raakten levensgevaarlijk gewond.
In Douar Beni Salah in het noord-Marokkaanse Tetouan is een veertigjarige vrouw vrijdag overleden tijdens een duiveluitdrijvingssessie.
Een bejaarde man heeft in Oued Zem zijn vrouw met een hamer doodgeslagen omdat zij weigerde het bed met hem te delen. Hij meldde zich nadien zelf bij de politie.
Op een boerderij in de regio van Beni Mellal zijn in de nacht van maandag op dinsdag drie mensen op korte afstand doodgeschoten. Een vrouw overleefde wonderlijk de aanval.
Een jonge vrouw in Casablanca legt voor de camera van Alyaoum24 uit waarom ze prostituee is geworden.