2 december 2011 - 22:10 - Sport
Jong Marokko verloor vrijdag 2 december met 0-1 tegen Senegal in het nieuwe stadion van Tanger tijdens de derde en laatste ronde van de Afrika Cup U23.
De spelers van Pim Verbeek hielden tot vanavond de eerste plaats van Groep A met zes punten na hun overwinning tegen Nigeria (1-0) op 26 november en Algerije (1-0) op 29 november.
Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gescoord door de Senegalese middenvelder Abdoulaye Ba in de 32e minuut.
Ondanks zijn nederlaag is Marokko gekwalificeerd voor de halve finale samen met Senegal, beiden in Groep A met zes punten. Deze kwalificatie werd mogelijk gemaakt door de nederlaag van Algerije tegen Nigeria (4-1) vanavond.
De volgende tegenstanders van Jong Marokko zullen bekend zijn op zaterdag 3 december, laatste dag van groep B waarbij Egypte tegen Zuid-Afrika speelt te Marrakech en Gabon en Ivoorkust in Tanger.
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Nieuwe politiebazen in Marokko, ook in Nador en Tetouan
Strandvakanties verpest in Marokko
Klopjacht eindigt met arrestatie topcrimineel in Tetouan
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Lamine Yamal verdient miljoenen, vader rijdt in Golf van 1000 euro
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi