Derby WAC-Raja: zestig supporters opgepakt
Zestig supporters van de basketbalclubs Raja en Wydad van Casablanca, werden zaterdag aangehouden. Zij worden beschuldigd van vandalisme en geweld voor en tijdens de derby.
- Sport
De 111e derby tussen Wydad en Raja Casablanca, zaterdag in het Mohammed V Sportcomplex voor de 14e dag van het Marokkaanse Elite 1 Kampioenschap, eindigde in een gelijkspel 0-0.
Het is de 52e wedstrijd tussen de twee clubs sinds het allereerste Marokkaanse kampioenschap in 1956-1957 dat eindigt op een nul-score.
Wydad Casablanca zakt met 21 punten naar derde plaats van het kampioenschap, terwijl Raja, huidige kampioen van Marokko, de tweede plaats neemt.
Om de veiligheid te garanderen tijdens de derby, heeft de stad 4900 agenten gemobiliseerd waaronder studenten van de politieacademie. Wydad had zelf ook nog drie beveiligingsbedrijven in dienst genomen.
Ondanks de ingezette veiligheidsmiddelen zijn 22 personen, waaronder veiligheidsagenten, gewond geraakt bij incidenten na de wedstrijd.
Lees meer
Zestig supporters van de basketbalclubs Raja en Wydad van Casablanca, werden zaterdag aangehouden. Zij worden beschuldigd van vandalisme en geweld voor en tijdens de derby.
De politie heeft zondag 705 minderjarige jongens opgepakt tijdens de wedstrijd tussen Raja en Wydad Casablanca. De Botola Pro wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel.
De Marokkaanse verdediger van Raja Casablanca, Zakaria Zerouali, is vanochtend overleden in een kliniek van Casablanca, op 33 jaar.
Raja Casablanca heeft Athletic Bilbao met 3-1 verslagen in een oefenduel op dinsdag 17 juli in het Mohammed V sportcomplex van Casablanca.
De voetbalwedstrijd tussen Wydad Casasablanca en KAC Kenitra, in het Mohammed V sportcomplex van Casablanca, eindige vrijdag in een knokpartij tussen supporters van beide teams.