2 januari 2012 , 13:00 - Saïd Amraoui - Sport
De 111e derby tussen Wydad en Raja Casablanca, zaterdag in het Mohammed V Sportcomplex voor de 14e dag van het Marokkaanse Elite 1 Kampioenschap, eindigde in een gelijkspel 0-0.
Het is de 52e wedstrijd tussen de twee clubs sinds het allereerste Marokkaanse kampioenschap in 1956-1957 dat eindigt op een nul-score.
Wydad Casablanca zakt met 21 punten naar derde plaats van het kampioenschap, terwijl Raja, huidige kampioen van Marokko, de tweede plaats neemt.
Om de veiligheid te garanderen tijdens de derby, heeft de stad 4900 agenten gemobiliseerd waaronder studenten van de politieacademie. Wydad had zelf ook nog drie beveiligingsbedrijven in dienst genomen.
Ondanks de ingezette veiligheidsmiddelen zijn 22 personen, waaronder veiligheidsagenten, gewond geraakt bij incidenten na de wedstrijd.
Big Brother in de medina: Marrakech vol camera’s met gezichtsherkenning
Politie Tetouan onderschept 12 kilo cocaïne!
Marokkaanse bedrijven winnen tweede fase snelweg Guercif-Nador
Koning Mohammed VI gespot tijdens wandeling in Dubai Mall (video)
Brits spionagevliegtuig bij Gibraltar: Marokko kijkt gespannen toe
Einde cash-betaling nabij in Marokko?
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor