Zoeken

Recordvangst cocaïne op luchthaven Casablanca

10 augustus 2015 - 21:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Twee mensen uit Guinee-Bisseau zijn zaterdag op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 21 kilo cocaïne.

De twee mannen van 31 en 37 jaar reisden niet samen maar kwamen beiden terug van een land in Latijns-Amerika volgens een verklaring van de veiligheidsdienst DGSN.

Een van de twee had 18 kilo cocaïne in cosmeticadoosjes verstopt. De tweede had 3 kilo drugs tussen zijn kleren in zijn reiskoffer verstopt.

Nog steeds volgens de DGSN reisden de twee drugssmokkelaars met valse documenten. Een van hen was op weg naar Guinee-Bisseau en de andere naar Liberia.

Lees meer

Recordvangst cocaïne op luchthaven Casablanca

Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is donderdag maar liefst 12 kilo cocaïne onderschept, een record.

Duitse vrouw met 22 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

De politie op de luchthaven van Casablanca heeft donderdag een Duitse vrouw gearresteerd met ruim 22 kilo cocaïne.

Nigeriaan met 4 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Op de luchthaven van Casablanca heeft de politie zondag een Nigeriaanse man gearresteerd met ruim 4 kilo cocaïne in zijn bagage.

Cocaïnesmokkel op luchthaven Casablanca: 8 kilo onderschept

Op de luchthaven van Casablanca hebben de veiligheidsdiensten zondag twee buitenlanders gearresteerd met ruim 8 kilo cocaïne in hun spullen.

Bulgaar met 8 kilo cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Bulgaarse man is zaterdagnamiddag op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met bijna 8 kilo cocaïne.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team