Nigeriaan met 4 kilo cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca
Op de luchthaven van Casablanca heeft de politie zondag een Nigeriaanse man gearresteerd met ruim 4 kilo cocaïne in zijn bagage.
- Marokko
Twee mensen uit Guinee-Bisseau zijn zaterdag op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 21 kilo cocaïne.
De twee mannen van 31 en 37 jaar reisden niet samen maar kwamen beiden terug van een land in Latijns-Amerika volgens een verklaring van de veiligheidsdienst DGSN.
Een van de twee had 18 kilo cocaïne in cosmeticadoosjes verstopt. De tweede had 3 kilo drugs tussen zijn kleren in zijn reiskoffer verstopt.
Nog steeds volgens de DGSN reisden de twee drugssmokkelaars met valse documenten. Een van hen was op weg naar Guinee-Bisseau en de andere naar Liberia.
Lees meer
Op de luchthaven van Casablanca heeft de politie zondag een Nigeriaanse man gearresteerd met ruim 4 kilo cocaïne in zijn bagage.
Op de luchthaven van Casablanca hebben de veiligheidsdiensten zondag twee buitenlanders gearresteerd met ruim 8 kilo cocaïne in hun spullen.
Op de luchthaven van Casablanca is zaterdag een Hongaarse vrouw met meerdere kilo’s cocaïne betrapt.
Een Namibiër is dinsdag op de luchthaven van Casablanca betrapt met 3,845 kilo cocaïne in zijn bagage.
Een Boliviaanse man is maandagnamiddag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met 1,495 kilo cocaïne in zijn spullen.