3 maart 2020 , 18:30 - Fouad Badel - Sport
Real Madrid heeft een christelijk symbool van zijn logo weggehaald na de ondertekening van een samenwerkingsovereenkomst van drie jaar met de Nationale bank van Abu Dhabi.
Tijdens een officiële ceremonie heeft de nieuwe sponsor van de Spaanse topclub een nieuw kredietkaart gepresenteerd die tegelijkertijd een Real Madrid clubkaart is.
Marsa bericht dat op de nieuwe kaart de aangepaste logo van Real Madrid gedrukt staat. Het kruis dat normaal boven de kroon staat op het logo, werd verwijderd.
"Ik weet dat de lokale bevolking elke wedstrijd op een speciale manier beleeft en dat onze banden met de Verenigde Arabische Emiraten voortdurend worden versterkt. Deze overeenkomst zal de club helpen de harten van VAE-fans te blijven veroveren.", verklaarde clubpresident Florentino Perez na de ondertekening van de overeenkomst.
Marokkaanse justitie eist confrontatie in zaak Jonathan Harroch
Big Brother in de medina: Marrakech vol camera’s met gezichtsherkenning
Politie Tetouan onderschept 12 kilo cocaïne!
Marokkaanse bedrijven winnen tweede fase snelweg Guercif-Nador
Koning Mohammed VI gespot tijdens wandeling in Dubai Mall (video)
Brits spionagevliegtuig bij Gibraltar: Marokko kijkt gespannen toe
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor