Duitse Borussia Dortmund wil Achraf Hakimi lenen
Borussia Dortmund wil de Marokkaanse international Achraf Hakimi graag huren van Real Madrid.
3 augustus 2018 - 14:15 - Sport
De Marokkaanse voetballer Ayoub Abou heeft met de Spaanse topclub Real Madrid getekend.
Media Base Sports bericht op Twitter dat de jonge Marokkaan een contract van vier jaar heeft getekend.
"Ayoub Abou, 19 jaar, is de nieuwe speler van Real Madrid Castilla. De middenvelder heeft zijn contrcat bij Getafe FC laten ontbinden en een akkoord gevonden met Real Madrid voor de komende vier seizoenen", schrijft het agentschap dat de speler vertegenwoordigt.
Ayoub verliet donderdag al Getafe richting Madrid. Hij speelde nog maar sinds juni bij de club. De middenvelder wordt in een eerste tijd in het reserveteam van Real Madrid opgenomen.
Lees meer
Borussia Dortmund wil de Marokkaanse international Achraf Hakimi graag huren van Real Madrid.
Hakim Ziyech heeft de aandacht getrokken van Real Madrid. De Spaanse topclub ziet de aanvaller van Ajax Amsterdam graag komen.
Real Madrid verwacht veel van Brahim Diaz. De club betaalde maar liefst 15 miljoen euro aan Manchester City voor de Spaans Marokkaanse voetballer.
Real Madrid wil Hakim Ziyech van Ajax Amsterdam overnemen. De Marokkaanse international scoorde twee keer tegen de Spaanse club in de Champions League.
Real Madrid gaat via zijn stichting "Fundación Real Madrid" meerdere sociaal-educatieve scholen in Marokko openen.