Miloud Chaabi verkoopt 30% van Aswak Assalam
Ynna Holding, eigendom van de Marokkaanse miljardair Miloud Chaabi, gaat 30%-belang van Aswak Assalam verkopen aan Ben Dawood, supermarktgigant in Saoedi-Arabië.
25 september 2012 - 22:35 - Economie
De nieuwe assemblagefabriek van cabines en cockpits van de Franse Ratier-Figeac, wordt woensdag ingehuldigd in de Aeropool van Nouaceur, nabij de luchthaven van Casablanca.
Dochteronderneming van de Amerikaanse Hamilton-Sundstrand, heeft Ratier-Figeac 12 miljoen dollar geïnvesteerd in de nieuwe fabriek gebouwd op 4300m².
Het Marokkaanse filiaal van Ratier-Figeac heeft reeds een eerste order binnengekregen voor cockpitapparatuur voor de Airbus A350.
De groep had in januari 2011 een samenwerkingsovereenkomst getekend met de Marokkaanse ONDA, voor de bouw van een fabriek in Marokko. Hetzelfde jaar haalde Ratier-Figeac een omzet van 197 miljoen euro.
Lees meer
Ynna Holding, eigendom van de Marokkaanse miljardair Miloud Chaabi, gaat 30%-belang van Aswak Assalam verkopen aan Ben Dawood, supermarktgigant in Saoedi-Arabië.
De Franse luchtvaart onderaannemer L’Electrolyse gaat een fabriek bouwen in Tanger, waar zijn belangrijkste klant Mecachrome reeds gevestigd is.
Air France-KLM overweegt om een deel van het onderhoudactiviteit van de Airbus A320, van Toulouse in Frankrijk naar Casablanca in Marokko te delokaliseren.
Ook Berkane beschik binnenkort over een Marjane-winkelcentrum. De bouw van de nieuwe supermarkt is op dinsdag gestart.
Royal Air Maroc dat een programma-contract met de Marokkaans Staat heeft, heeft haar omzet zien stijgen van 10,6 miljard dirham in 2011 naar 11,6 miljard dirham vandaag de dag....