Zoeken

Ratier-Figeac start fabriek in Marokko

25 september 2012 - 22:35 - Economie

Geschreven door Laila A.

De nieuwe assemblagefabriek van cabines en cockpits van de Franse Ratier-Figeac, wordt woensdag ingehuldigd in de Aeropool van Nouaceur, nabij de luchthaven van Casablanca.

Dochteronderneming van de Amerikaanse Hamilton-Sundstrand, heeft Ratier-Figeac 12 miljoen dollar geïnvesteerd in de nieuwe fabriek gebouwd op 4300m².

Het Marokkaanse filiaal van Ratier-Figeac heeft reeds een eerste order binnengekregen voor cockpitapparatuur voor de Airbus A350.

De groep had in januari 2011 een samenwerkingsovereenkomst getekend met de Marokkaanse ONDA, voor de bouw van een fabriek in Marokko. Hetzelfde jaar haalde Ratier-Figeac een omzet van 197 miljoen euro.

Lees meer

Redding Royal Air Maroc succes

Royal Air Maroc dat een programma-contract met de Marokkaans Staat heeft, heeft haar omzet zien stijgen van 10,6 miljard dirham in 2011 naar 11,6 miljard dirham vandaag de dag....

Binnenkort een Volkswagen-fabriek in Marokko?

De Duitse autoconstructeur Volkswagen heeft met meerdere Marokkaanse hooggeplaatsten gesprekken gehad over de bouw van een Volkswagen-fabriek in Marokko.

Berkane krijgt Marjane winkel

Ook Berkane beschik binnenkort over een Marjane-winkelcentrum. De bouw van de nieuwe supermarkt is op dinsdag gestart.

Bombardier officieel in Marokko

Bombardier heeft zijn komst in Marokko geofficialiseerd. De Canadese vliegtuigbouwer gaat een fabriek bouwen in Nouacer, regio Casablanca, voor de bouw van vliegtuigonderdelen.

Kraft Foods koopt Bimo voor 1,31 miljard dirham

De Nationale Investeringsmaatschappij SNI gaat haar 50%-belang in de groep Bimo verkopen aan de Amerikaanse Kraft Foods, dat hierdoor de enige aandeelhouder van Bimo wordt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team