Moslima na brutale arrestatie weer vrij in Frankrijk
De vrouw die op 18 oktober met veel geweld door de politie was gearresteerd in het Franse Seine-Saint-Denis, is na 48 uur weer vrijgelaten.
8 oktober 2019 - 19:20 - Wereld
Rapper Samat is maandag op een parking van een McDonald’s in het Franse Garges-lès-Gonesse doodgeschoten.
Le Parisien bericht dat de rapper een kogel in het hoofd kreeg. Hij had net zijn auto geparkeerd en werd vanuit een andere auto beschoten toen hij uit het voertuig stapte.
De schutters vluchtten vervolgens weg aan boord van een Mercedes Benz A-klasse. Het voertuig werd later in een populaire wijk van Seine-Saint-Denis teruggevonden.
Samat is afkomstig uit Stains. De 37-jarige rapper was een bekende van de justitie, met name voor drugs- en wapensmokkel. Hij was in februari 2018 met tien andere verdachten aangeklaagd voor wapen- en drugshandel vanuit zijn cel in de gevangenis van Osny.
In 2010 was Samat ook aangehouden voor zijn betrokkenheid bij een afrekening voor een supermarkt in de gemeente waar hij werd vermoord. Hij had in september zijn comeback gemaakt met een nieuw album.
Lees meer
De vrouw die op 18 oktober met veel geweld door de politie was gearresteerd in het Franse Seine-Saint-Denis, is na 48 uur weer vrijgelaten.
Bij een aanslag op een moskee in het Franse Bayonne zijn maandag twee zwaar gewonden gevallen. De dader, een 84-jarige Fransman, werd gearresteerd.
Een Marokkaanse man werd vrijdag door de politie in de Franse hoofdstad Parijs doodgeschoten toen hij agenten met een zaag bedreigde.
Houcin Hakkar (22) werd afgelopen zondag in het Franse Besançon vermoord toen hij naar huis terugkeerde. Hij reed toen met de auto van een vriend die betrokken zou zijn bij de...
De Frans-Marokkaanse rapper Mister You is door de rechtbank van Créteil in Frankrijk veroordeeld voor het promoten van een merk dat producten met cannabis verkoopt.