Eerste beelden vrijlating Saad Lamjarred
Saad Lamjarred werd donderdag voorwaardelijk vrijgelaten door de Franse justitie. Op een foto met enkele vrienden ziet de Marokkaanse zanger er magerder maar blij uit.
2 juni 2017 - 19:00 - Cultuur
Saad Lamjarred heeft eerder deze week een foto van een iftar die hij met vrienden deelde op internet gepubliceerd.
De foto werd in een appartement in Parijs gemaakt. Chebakia, dadels, selou, msemmen en fruitsap, een traditionele Ramadan-maaltijd dus voor de zanger.
Saad Lamjarred werd enkele weken geleden voorwaardelijk vrijgelaten maar mag Frankrijk niet verlaten. Hij wordt er vervolgd voor verkrachting.
Lees meer
Saad Lamjarred werd donderdag voorwaardelijk vrijgelaten door de Franse justitie. Op een foto met enkele vrienden ziet de Marokkaanse zanger er magerder maar blij uit.
Saad Lamjarred is vrij. De Marokkaanse zanger heeft vandaag de gevangenis verlaten. Zijn problemen met de Franse justitie zijn echter nog niet voorbij.
Saad Lamjarred staat volgende week opnieuw voor de rechter in verband met de verkrachtingszaak waarvan hij wordt verdacht.
Nieuw record voor Saad Lamjarred. Zijn liedje Lm3allem werd ruim 550 miljoen keer bekeken op YouTube.
Saad Lamjarred heeft de ware liefde gevonden. De Marokkaanse zanger wil de Tunesische Imen Khemissi ten huwelijk vragen.