19 maart 2023 - 09:00 - Marokko
De Stichting Hassan II heeft aangekondigd dat 144 universiteitsdocenten, predikers en Koranreciteurs tijdens de Ramadan 2023 naar Europa worden gestuurd om Marokkaanse burgers die in het buitenland wonen te begeleiden en religieus te ondersteunen.
Dit initiatief is bedoeld voor Marokkanen die in Duitsland, Spanje, België, Nederland, Canada, de Verenigde Staten, Zweden, IJsland, Zwitserland, Noorwegen en Gibraltar wonen. De delegatie zal op maandag 20 maart om 9 uur vertrekken vanaf de internationale luchthaven Mohammed V in Casablanca.
Lees ook: Ramadan 2023: Marokko verandert uur op zondag 19 maart
De predikers zullen religieuze lezingen en activiteiten verzorgen gedurende de hele vastenmaand. De Stichting Hassan II biedt sinds 1992 religieuze ondersteuning aan Marokkanen in het buitenland. In 2022 werden 252 predikers naar 16 landen gestuurd. Dit jaar worden geen imams gestuurd naar Italië, het Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Hongarije en Oostenrijk.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd