Zoeken

Marokkaan uit Nador pleegt zelfmoord na moordbeschuldiging in Duitsland

5 juni 2015 - 22:35 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jonge Marokkaan heeft in de gevangenis van het Duitse Darmstadt zelfmoord gepleegd. Hij zat nog maar drie dagen in de cel.

Volgens plaatselijke media werd de jongeman van de verkrachting en moord op een Duitse vrouw beschuldigd. De jongeman ontkende de feiten herhaaldelijk maar de rechter besloot hem toch in hechtenis te plaatsen. Zijn levenloze lichaam werd door gevangenisbewakers gevonden.

Het lichaam van de jongeman afkomstig uit Nador wordt binnen enkele dagen naar Marokko gerepatrieerd om er te worden begraven.

Lees meer

Zwangere vrouw pleegt zelfmoord in Nador

Een zwangere vrouw heeft zondagochtend in Azghenghane nabij Nador zelfmoord gepleegd.

Bruid pleegt zelfmoord na twijfels over maagdelijkheid in Marokko

Een jonge vrouw heeft in het Marokkaanse Settat enkele dagen na haar huwelijk zelfmoord gepleegd. Haar schoonfamilie beschuldigde haar ervan niet meer maagd te zijn.

Duitse toerist pleegt zelfmoord in Marokko

Een Duitser heeft afgelopen afgelopen weekend zelfmoord gepleegd in Kasbah Chwiter, op een tiental kilometer van Marrakech.

Marokkaans kind pleegt zelfmoord door Turkse serie

Een 9-jarig jongetje heeft zondag zelfmoord gepleegd in een dorpje nabij het noord-Marokkaanse Chefchaouen. Het kind hing zichzelf op aan een boom.

Marokkaanse politieman krijgt geen promotie en pleegt zelfmoord

Een Marokkaanse agent heeft vrijdag zelfmoord gepleegd in een kazerne van de Koninklijke gendarmerie belast met de bewaking van het paleis van de Koning in Rabat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team