Acht doden bij vrachtwagenongeval in Al Haouz
Acht mensen zijn woensdagavond omgekomen en vijftien anderen raakten gewond, in een vrachtwagenongeval in de provincie Al Haouz.
23 juni 2012 - 13:00 - Marokko
De Marokkaanse marine heeft maandag acht mensen uit Al Hoceima aangehouden aan boord van een vissersbootje met 6,6 ton drugs aan boord.
De drugshandelaren zijn met de drugs onderschept voor de kust tussen Al Hoceima en El-Jabha. Met hun lading probeerden ze de Europese kust te bereiken.
Allen zijn deze week al voor de rechter verschenen en worden beschuldigd van internationale drugshandel.
Volgens de Verenigde Naties is Marokko de tweede grootste cannabisproducent in de wereld na Afghanistan. 47.500 hectare grond wordt er gebruikt voor de cannabisteelt. Enkel in Tanger Med al zijn in 2011 vijftien ton drugs in beslag genomen.
Lees meer
Acht mensen zijn woensdagavond omgekomen en vijftien anderen raakten gewond, in een vrachtwagenongeval in de provincie Al Haouz.
Twee mensen zijn omgekomen bij een verkeersongeval in Al Hoceima vrijdagavond. Acht mensen raakten ook gewond.
Algerijnse grenswachten hebben op maandag drie voertuigen in beslag genomen met een totaal van acht ton drugs afkomstig uit Marokko. De drugs werd onderschept tijdens twee...
De Marokkaanse politie heeft in 48 uur tijd, van 22 tot 24 juni, 312 mensen opgepakt in Tetouan die worden verdacht van diverse misdrijven, meldt persagentschap MAP.
Een eerste boot van de Spaanse reder Naviera Armas heeft woensdag aangelegd in de haven van Al Hoceima met 36 Marokkanen uit het buitenland en een tiental auto’s aan boord.