24 oktober 2016 - 16:50 - Marokko
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft gereageerd op de zaak van de zwangere Congolese vrouw die al veertien dagen op de luchthaven van Casablanca wordt vastgehouden.
Volgens een verklaring van de dienst heeft de vrouw geen geldige papieren. Haar verblijfsvergunning is verlopen en ze verbleef bovendien langer dan zes maanden in het buitenland.
Volgens de wet 02.03 over het verblijf van buitenlanders in Marokko mag ze dus niet meer in het koninkrijk verblijven. Dat schrijft de DGSN. Om Marokko binnen te komen moet ze eerst een visum krijgen, wat vanwege haar situatie niet kan.
De DGSN stelt echter dat ze, "rekening houdend met haar gezondheidssituatie", waarschijnlijk tijdelijk in Marokko zal worden toegelaten.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk