22 februari 2017 - 13:15 - Marokko
Vier Peruanen zijn door de Marokkaanse justitie tot gevangenisstraffen veroordeeld voor de diefstal van bagages op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
De vier verdachten waren dankzij bewakingscamera’s geïdentificeerd en gearresteerd na een reeks diefstallen op de luchthaven volgens persagentschap EFE. Alle vier waren ook betrokken bij diefstallen in treinstations in de Marokkaanse metropool.
Na hun arrestatie bleek dat twee van hen in hun land van herkomst eerder al voor gelijkaardige feiten waren veroordeeld.
Dankzij de tussenkomst van hun ambassade werden de vier verdachten tot slechts 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld terwijl ze tot 20 jaar riskeerden voor diefstallen op toeristische locaties.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht