Paniek in toestel Ryanair Oujda-Brussel (video)
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
16 februari 2020 - 12:04 - Marokko
De passagiers van een bus in Rabat hebben de schrik van hun leven gehad nadat hun bus door hooligans van de voetbalclubs FAR Rabat en Raja Casablanca werd omsingeld.
Het voertuig raakte vast middenin de rellen. De twee groepen supporters vielen elkaar aan met messen en stokken, terwijl de doodsbange passagiers toekeken.
Een video van de geschrokken passagiers die aan de buschauffeur vroegen om door te rijden, werd op sociale media gedeeld.
Lees meer
De passagiers van een vlucht van Ryanair tussen Oujda en Brussel hebben zondag de schrik van hun leven gehad. Het vliegtuig werd flink heen en weer geschud tijdens de reis.
Vrijdag was het even wachten op de Mohammed V luchthaven van Casablanca. Vele reizigers, voornamelijk wereld-Marokkanen, moesten urenlang op hun bagage wachten.
Marokko heeft toestemming gegeven voor het vertrek van een tiende vliegtuig naar Amerika met een honderdtal passagiers aan boord.
Een twintigtal passagiers van een vlucht van Royal Air Maroc naar Brazilië beleefden eerder deze week een echte hel op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Zeven mensen zijn woensdagochtend bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Guelmim in het zuiden van Marokko om het leven gekomen.