Zoeken

Paniek in Tanger Med door Italiaanse boot met 503 passagiers

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In de haven van Tanger Med is in de nacht van maandag paniek ontstaan door de aankomst van een Italiaanse boot met 503 mensen aan boord.

De havenautoriteiten weigerden eerst de boot te laten aanmeren. Het vaartuig bleef urenlang buiten de haven op een toestemming wachten om Tanger Med binnen te mogen.

Pas na lang onderhandelen besloten de havenautoriteiten in het noorden van Marokko de veerboot te laten aanmeren en de passagiers op het grondgebied toe te laten.

Alyaoum24, die de informatie bekend maakt, stelt dat de havenautoriteiten in eerste instantie de boot hadden geweigerd uit vrees voor gevallen van Coronavirus aan boord.

Lees meer

Laatste boot vanuit Tanger Med naar Frankrijk vertrokken

Een laatste veerboot met Franse onderdanen is donderdag vanuit de haven van Tanger Med naar Frankrijk vertrokken.

Veerboot "Rif" verandert van naam en gaat terug varen

De veerboot ’Rif’ is al decennia lang bekend bij Marokkanen uit Europa die met de boot naar Marokko gaan. De ’Rif’ verzorgde jarenlang de oversteek tussen Tanger en Algeciras...

Paniek op ferry Nador-Almeria door brand

Op een ferry tussen Nador en Almeria met honderden passagiers aan boord is in de nacht van donderdag op vrijdag brand uitgebroken.

Boot Marokkaanse rederij AML niet welkom in Spanje

Het Marokkaans schip "Morocco Sun" van rederij AML, is niet meer welkom in Spanje en mag dus de oversteek naar het Europees land niet meer verzorgen.

Wereld-Marokkanen met coronavirus op boot naar Marokko

Op een veerboot met 559 wereld-Marokkanen uit Italië, Frankrijk en België werden meerdere passagiers positief getest op het coronavirus.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team