Zoeken

Pan-Arabische Spelen: Lamiae Lhabze wint 100m horden

17 december 2011 - 13:34 - Sport

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse atleet Lamiae Lhabze heeft donderdag de gouden medaille op de 100 meter horden gewonnen tijdens de eerste dag van de atletiekwedstrijden op de 12e Pan-Arabische Spelen Doha 2011 (9-23 december in Qatar).

Lamia Lhabz versloeg met een tijd van 13:88/100, de Algerijnse Amina Ferguen (13:98/100) en Tahani-Romaïssa Belabiod (14:37/100), beiden bekend om hun prestaties op deze afstand.

In oktober had de Marokkaanse atlete ook de gouden medaille in dezelfde discipline gewonnen op de 17e Arabische senior-atletiekkampioenschappen in Al Ain, Verenigde Arabische Emiraten.

Marokko heeft in totaal 9 gouden, 9 zilveren en 31 bronzen medailles gewonnen sinds het begin van de Pan-Arabische Spelen Doha 2011.

Lees meer

Adel Taarabt, beste Arabische speler van 2011

Adel Taarabt is uitgeroepen tot "Beste Arabische speler van 2011" door de Algerijnse sportkrant "Le buteur" en zijn Arabische versie "El Heddaf".

Afrika Cup U23: Marokko - Nigeria 1-0

Jong Marokko heeft Nigeria verslagen met 1-0 zaterdag 26 november in het nieuwe stadion van Tangier bij de openingsmatch van de Afrika Cup onder de 23 jaar.

Adam Lamhamedi wint goud op Jeugdwinterspelen

De Marokkaanse skiër Adam Lamhamedi, heeft zaterdag de gouden medaille gewonnen voor alpineskiën op de Olympische Jeugdwinterspelen in Innsbruck, Oostenrijk.

Londen 2012: Marokko wint eerste medaille

De Marokkaanse atleet Abdalaati Iguider heeft dinsdag de bronzen medaille van de 1500m gewonnen op de Olympische Spelen in Londen dinsdag, met een tijd van 3:35.13.

Voetbal: Moghreb Fez wint CAF Cup

Moghreb Fez heeft de Tunesische Club Africain met 6-5 verslagen op een strafschoppenserie zondag 4 december te Fez. Moghreb Fez wordt daarbij de nieuwe kampioen van de CAF Cup.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team