Zoeken

Man verzint gewelddadige overval door Marokkanen in Nederland

- Nederland

Geschreven door Laila A.

Een 24-jarige man wordt er in Nederland van verdacht een gewelddadige overval door Marokkanen te hebben verzonnen.

Novum meldt dat de man in september aan de krant Gooi- en Eemlander vertelde aangifte te hebben gedaan van een overval.

Hij zou naar eigen zeggen zijn mishandeld en gestoken met een mes door vijf Marokkanen. De daders zouden daarna zijn gaan lopen met zijn fiets, telefoon en portemonnee.

Toen de politie het verhaal in de krant las, werd de zaak onderzocht. Daaruit bleek dat de man nooit aangifte had gedaan. Na te zijn gecontacteerd door de politie, deed hij dit alsnog.

Volgens forensische experts is het weinig waarschijnlijk dat de man was overvallen. Mogelijk verwondde hij zich zelf. Daardoor wordt hij nu als een verdachte beschouwd.

Lees meer

Marokkanen doodgeschoten in Amsterdam

Twee Marokkanen zijn zaterdagavond doodgeschoten in Amsterdam. De 21-jarige Saïd en de 28-jarige Youssef zouden het slachtoffer zijn van een afrekening.

Marokkanen Nederland sturen 120 miljoen naar Marokko

Marokkanen in Nederland sturen jaarlijks ruim 120 miljoen euro naar Marokko volgens de Nederlandsche Bank.

Tweede generatie Marokkanen in Nederland vromer

In Nederland bezoeken 44% van de tweede generatie Marokkaanse immigranten de moskee. Bij Nederlanders van Turkse afkomst zijn dat er 42%.

Marokko en Nederland ruziën over illegalen

Ron Strikker, Nederlandse ambassadeur in Marokko, vindt dat Marokko moet stoppen met opzettelijk tegen te werken bij het uitzetten van illegale Marokkanen door Nederland.

Persconferentie uitkering Marokkanen Nederland

Het Euro-mediterrane centrum voor immigratie heeft woensdag een persconferentie gehouden in Rabat, over de uitkeringen van Marokkanen uit Nederland. Abdellatif Maazouz,...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team