31 augustus 2011 - 11:00 - Marokko
De hevige regens die zondag vielen in de bergachtige regio van Ourika op 30 km van Marrakesh, hebben de landbouwproducten, voornamelijk fruitbomen, ernstig beschadigd. Dezen werden meegesleurd door het water dat de velden volledig overstroomde en de hoofdweg die Oulmes en Ghbalou verbindt blokkeerde.
Een groot aantal Marrakchis die een dagje in het toeristische station van Ourika doorbrachten, hebben hun voertuigen moeten achterlaten en moeten vluchten in de naburige bergen om aan de overgelopen Ourika-rivier te ontsnappen.
Op 17 augustus 1995 werden meer dan 200 mensen gedood door overstromingen in de vallei van de Ourika. De regio werd toen op een ongelooflijke snelheid verwoest. De ramp terroriseert op dag van vandaag nog steeds de bevolking van de Ourika vallei.
Frontale aanval van Algerije op Marokko
Klopjacht op drugsbaron eindigt in vuurgevecht in Noord-Marokko
Passagiers veerboot naar Marokko woest op Balearia
Boter superduur in Marokko
Jonge Amerikaan dood aangetroffen in Marokko
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Klopjacht op drugsbaron eindigt in vuurgevecht in Noord-Marokko
Boter superduur in Marokko
Jonge Amerikaan dood aangetroffen in Marokko
Fransman, Spanjaard en Portugees gepakt bij grens Marokko
Dit zijn de rijken van Marokko volgens Forbes
Marokko onteigent emir van Qatar en Nederlandse ambassade
Royal Air Maroc start offensief op Europa, fors meer vluchten
Miljoenenproject draait uit op fiasco in Al Hoceima