5 oktober 2013 - 20:50 - Sport
Op 4 oktober wordt er in Tanger een gala-voetbalwedstrijd gespeeld tussen Marokkaanse internationals die aan het WK-1998 hebben deelgenomen en voormalige Real Madrid-spelers.
Het evenement wordt georganiseerd op initiatief van de Vereniging van oud-spelers van Real Madrid, de Vereniging van Marokkaanse spelers (AMF) en de Marokkaanse Vereniging van ex-internationals (AMFEI).
De galawedstrijd werd aangekondigd tijdens een persconferentie van AMF-voorzitter en voormalige international Mustapha El Haddaoui. Volgens hem wordt het een echt voetbalfeest en is het een eerbetoon aan de oud-spelers van de Marokkaanse selectie.
Op de wedstrijd worden onder anderen Mustapha Hadji, Youssef Rossi, Youssef Chippo, Ahmed Bahja, Tahar Lakhlej en Abdeljalil Hadda verwacht.
Florencio Montero, voorzitter van de Vereniging van oud-spelers van Real Madrid, liet tevens weten dat Francisco Buyo, Sergio Contreras, Francisco Pavon, José Emilio Amavisca, Fernando Ruiz Hierro, Christian Karembeu en Steve McManaman aan de wedstrijd zullen deelnemen.
Update 5 oktober
Real Madrid heeft de wedstrijd vrijdagavond gewonnen met 1-0 in Tanger. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd in de 49e minuut door Alex Perez gescoord.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat