Gewonden bij ontploffing in fabriek Safi
Maandagvoormiddag raakten zeker tien mensen gewond bij een ontploffing in een cementfabriek in Ayir, op 35 km van Safi.
10 september 2011 - 14:03 - Marokko
De ontploffing van een gasfles in een café in het centrum van Fez maakte vrijdag 25 gewonden, volgens de lokale autoriteiten.
Drie mensen raakten ernstig gewond bij de explosie, waaronder een vrouw die derdegraads brandwonden heeft opgelopen.
Onder de gewonden zaten ook twee zwangere vrouwen van 8 en 9 maanden, beiden vergiftigd door koolmonoxide, aldus de lokale autoriteiten.
De brand, die uitbrak na de ontploffing, werd vrij snel geblust door de brandweer. De explosie werd veroorzaakt door een lek in de gasfles, volgens de voorlopige resultaten van het onderzoek.
Lees meer
Maandagvoormiddag raakten zeker tien mensen gewond bij een ontploffing in een cementfabriek in Ayir, op 35 km van Safi.
Bij de ontploffing van een gasfles donderdagvoormiddag in Casablanca, raakten tien mensen gewond. Vier slachtoffers verkeren in een ernstige toestand.
De ontploffing van een gasfles op zaterdag in een café van de wijk Hay Rahma te Salé, heeft negen gewond gemaakt waarvan twee in een ernstige toestand verkeren.
Een butaan gasfles is per ongeluk ontploft in de nacht van donderdag op vrijdag in de populaire wijk Hafrat Benslimane van Fez, waarbij één dode twee gewonden vielen.
Een verkeersongeval op zaterdag rond 16u30 op 5 km van Imintanout in Zuid-Marokko, maakte vier doden en vijftien gewonden.