Vier doden en vijftien gewonden bij een busongeluk in Imintanout
Een verkeersongeval op zaterdag rond 16u30 op 5 km van Imintanout in Zuid-Marokko, maakte vier doden en vijftien gewonden.
10 september 2011 - 14:03 - Marokko
De ontploffing van een gasfles in een café in het centrum van Fez maakte vrijdag 25 gewonden, volgens de lokale autoriteiten.
Drie mensen raakten ernstig gewond bij de explosie, waaronder een vrouw die derdegraads brandwonden heeft opgelopen.
Onder de gewonden zaten ook twee zwangere vrouwen van 8 en 9 maanden, beiden vergiftigd door koolmonoxide, aldus de lokale autoriteiten.
De brand, die uitbrak na de ontploffing, werd vrij snel geblust door de brandweer. De explosie werd veroorzaakt door een lek in de gasfles, volgens de voorlopige resultaten van het onderzoek.
Lees meer
Een verkeersongeval op zaterdag rond 16u30 op 5 km van Imintanout in Zuid-Marokko, maakte vier doden en vijftien gewonden.
Bij de ontploffing van een gasfles donderdagvoormiddag in Casablanca, raakten tien mensen gewond. Vier slachtoffers verkeren in een ernstige toestand.
De ontploffing van een mijn in de regio van Assa Zag, 100 km ten zuidoosten van Guelmim, maakte één dode en één zwaar gewond zaterdagochtend.
De val van het reuzenrad van het circus zuid-Laâbdi vrijdagavond, op de Abou Dahab plein nabij de haven van Safi, maakte 56 gewonden waarvan drie in ernstige toestand verblijven.
Een frontale botsing tussen twee bussen donderdagmiddag op de N2 op 11 km van Tangier, maakte vier doden en 56 gewonden volgens medische bronnen.