Zoeken

Onderzoek naar corruptie politie Rabat

27 december 2015 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse politie wordt opnieuw opgeschud door een corruptieschandaal. Twee agenten worden in Rabat vervolgd voor chantage en corruptie.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd een onderzoek naar de twee agenten gestart na een klacht van een burger voor corruptie en chantage.

Het ’slachtoffer’ stelt een grote som geld aan de twee agenten te hebben overhandigd "omdat ze hem hadden verteld dat er een nationaal arrestatiebevel tegen hem liep".

Zowel de agenten als het vermeende slachtoffer werden door de onderzoekers gehoord. Na het onderzoek zullen de drie mannen terechtstaan.

Lees meer

Politieagent in Marokko schiet op man in ziekenhuis

Een politieman heeft met zijn dienstwapen een dronken man neergeschoten in een ziekenhuis in Casablanca.

Casablanca: corrupte agenten opgepakt na klacht

Twee politiemannen zijn zaterdag door leden van de gerechtelijke politie in Casablanca gearresteerd op verdenking van corruptie.

Marokkaanse politiemannen vervolgd voor heling van gestolen goederen

In de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn twee politieagenten gearresteerd voor het helen van gestolen goederen.

Luchthaven Casablanca: agenten die ’cadeautjes’ van passagiers kregen gearresteerd

Drie politiemannen werden eerder deze week op de luchthaven van Casablanca door de gerechtelijke politie BNPJ gearresteerd op verdenking van corruptie.

Politieman betrapt op corruptie in Fez

In het Marokkaanse Fez is maandag een politieagent gearresteerd op verdenking van corruptie. De ambtenaar werd op heterdaad betrapt toen hij 2000 dirham in ontvangst nam.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team