19 september 2014 - 23:45 - Marokko
De Marokkaanse justitie is een onderzoek gestart naar een psycholoog van het regionaal ziekenhuis van Al Hoceima. Hij wordt ervan verdacht grote sommen geld te hebben ontvangen om valse medische verklaringen op te stellen.
Volgens Assabah heeft de psycholoog twee medische verklaringen opgesteld om een rechtszaak te beïnvloeden tussen een burger en de gemeentevoorzitter van Bani Ouaklil in de Rif-regio, en twee van zijn familieleden.
Tijdens de behandeling van de zaak merkte de Procureur van de Justitie echter dat er tegenstrijdigheid was tussen de medische verklaringen en de gegevens in het proces verbaal van de klacht.
Door deze valse medische verklaringen, werden de verdachten in hechtenis genomen in afwachting van hun proces. Nadat de fraude werd ontdekt werden ze voorwaardelijk vrijgelaten.
Volgens de krant heeft dezelfde arts nog meer valse medische attesten opgesteld in ruil voor bedragen van 6000 à 10.000 dirham.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt