6 juni 2020 - 13:00 - Marokko
De meeste stranden in het noorden van Marokko zullen ook na de noodtoestand gesloten blijven voor het publiek. Alle wegen naar de stranden in Tanger en Tetouan zijn afgesloten voor het verkeer.
Door het warm weer besloten groepjes jongeren in heel het land in de afgelopen dagen naar het strand te gaan, ondanks de lockdown. In Martil kwam zelfs een tiener door verdrinking om het leven.
De autoriteiten in de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima hebben als gevolg daarvan besloten om nog strenger op te treden tegen strandgangers. Zelfs de kleine stranden van Merqala en El Ghredouri nabij het Rmila bos werden afgesloten.
Al Akhbar bericht dat ondanks deze maatregelen nog steeds mensen worden aangetroffen op de stranden. Voor het schenden van de noodtoestand riskeren strandgangers tot drie maanden gevangenisstraf en een boete van 1300 dirham.
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis