Zoeken

Nederland: 12,8 miljoen euro gevonden in drugsonderzoek, Marokkaan betrokken

2 oktober 2019 - 15:10 - Nederland

Geschreven door Said A.

De politie heeft in Amsterdam tijdens huiszoekingen in een drugsonderzoek, maar liefst 12,8 miljoen euro contant geld gevonden.

Het is volgens de politie de grootste vondst van contant geld ooit in Nederland. Het geld werd in vijf verschillende woningen ontdekt.

Tijdens de huiszoekingen werden zeven mensen gearresteerd, waaronder een Marokkaanse man. De organisatie werd door een 52-jarige Colombiaanse vrouw geleid.

De andere verdachte komen uit Colombia, Albanië en Nieuw-Zeeland. De bende was gespecialiseerd in cocaïnehandel. De politie sluit nieuwe aanhoudingen niet uit.

Lees meer

Marokkaans drugssmokkelaar in Amsterdam opgepakt met 1,4 miljoen euro

De politie heeft in Amsterdam een Marokkaanse man gearresteerd voor drugssmokkel. Tijdens de arrestatie van de 39-jarige verdachte werd 1,4 miljoen euro gevonden.

Algerijnse politie actief op zoek naar zeven Marokkanen

De Algerijnse politie is al meerdere weken op het spoor van een mensensmokkelorganisatie. Zeven Marokkanen worden actief gezocht voor hun vermeende banden met de organisatie.

Spanje: Marokkaan veroordeeld voor poging tot omkoping agent

Een in Spanje gevestigde Marokkaan is tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van één jaar en negen maanden veroordeeld voor poging tot corruptie.

Spanje: Marokkaan opgepakt voor financieren reis naar Syrië

Een Marokkaanse man stond eerder deze week in Spanje terecht voor het financieren van de reis van twee personen, waaronder zijn ex-vrouw, naar Syrië.

Franse politie onderschept 2,5 ton cannabis uit Marokko

Mooie vangst voor de Franse politie met de inbeslagname van ruim 2,5 ton cannabis afkomstig uit Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team