15 juli 2017 - 17:00 - Marokko
Nawal Benaissa heeft een nieuw filmpje op internet gedeeld waarin ze de wereld-Marokkanen die de zomer in Marokko komen doorbrengen oproept om deel te nemen aan de grote mars die op 20 juli gepland staat.
De activiste stelt dat Hirak heeft aangetoond dat de Marokkaanse staat geen respect heeft voor de individuele rechten en vrijheden.
Nawal Benaissa herinnert er aan dat de beweging voorstander is van vreedzame protesten en vraagt aan jongeren om niet toe te geven aan geweld. "Het is waar, we worden geïntimideerd, uitgescholden en geprovoceerd, maar we moeten dezelfde weg niet nemen. We zullen gelijk krijgen omdat we opstaan voor onze rechten en dat de Staat heeft aangetoond dat het niet aan onze sociale en economische eisen kan voldoen".
Volgens de activiste is er ook geen terugtrekking van de ordediensten en dat zodra een tiental mensen zich op straat verzamelen, ze door de politie uiteen worden gedreven.
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
De onbekende passies van Moulay Hassan en Lalla Khadija
Woede over gedrag Ryanair in Marokko
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
De onbekende passies van Moulay Hassan en Lalla Khadija
Woede over gedrag Ryanair in Marokko
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro
Marokko stijgt naar top pensioenbestemmingen
Jonge Othman schrijft geschiedenis in Spanje
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko