26 maart 2016 - 11:48 - Marokkanen in het buitenland
Loubna Lafquiri werd sinds de aanslagen van dinsdag in Brussel vermist. Officiële bronnen bevestigen dat de jonge vrouw bij de aanslag op het metrostation Maalbeek is omgekomen.
De jonge vrouw was "moeder van drie geweldige jongens". Haar dood werd donderdag door haar familie op sociale media aangekondigd en door de ambassade van Marokko in Brussel bevestigd. Loubna was in Marokko afkomstig uit Salé.
Enkele uren na de aanslagen had haar familie berichten op sociale media gepubliceerd in de hoop haar terug te vinden. Loubna bevond zich helaas in het wagon waar Khalid El Bakraoui zich opblies.
Ons medeleven gaat uit naar de familie van Loubna Lafquiri en alle families van de slachtoffers van deze vreselijke aanslagen.
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland