Mounir El Hamdaoui terug bij AZ Alkmaar
Mounir El Hamdaoui heeft dinsdag met AZ Alkmaar een contract getekend tot het einde van het seizoen. Dat laat de Nederlandse club op zijn website weten.
27 mei 2015 - 21:30 - Sport
Marokkaanse international Mounir El Hamdaoui heeft zijn groot hart getoond. De speler heeft 94.000 euro geschonken aan een Marokkaans meisje in Nederland die aan een zeldzame botkanker lijdt en een dure operatie moet ondergaan.
Om deze operatie te betalen moest de familie van Amira 145.000 euro verzamelen, een bedrag dat de ouders van het meisje niet hadden. Via een Facebook-groep werd een geldinzameling georganiseerd en werd 66.000 euro ingezameld. De donaties kwamen voornamelijk van Marokkanen in Nederland.
Mounir El Hamdaoui hoorde van de inzameling en besloot een steentje bij te dragen. Hij doneerde 94.000 euro om de kleine Amira te helpen genezen.
Het 11-jarig meisje zal dankzij de vrijgevigheid van de Marokkaanse international en alle andere mensen die geld doneerden, in Duitsland worden geopereerd.
Lees meer
Mounir El Hamdaoui heeft dinsdag met AZ Alkmaar een contract getekend tot het einde van het seizoen. Dat laat de Nederlandse club op zijn website weten.
Mounir El Haddadi is duidelijk niet van plan om FC Barcelona te verlaten. De Spaanse club heeft een vertrekclausule van 35 miljoen euro aan zijn contract laten toevoegen.
Wie herinnert zich de kleine Amira? Het meisje heeft een zeldzame botkanker. Onlangs werd een geldinzameling voor haar georganiseerd en gaf Marokkaanse international Mounir El...
Mounir El Hamdaoui is naar Qatar vertrokken. De Marokkaanse international onderging gisteren de medische keuring bij Umm Salal SC.
Mehdi Benatia overweegt een vertrek naar een andere topclub. De Marokkaanse international vindt dat hij te weinig speeltijd krijgt bij Bayern München.