Dit is de beste universiteit van Marokko
De vierde ranking van beste universiteiten in de Arabische wereld is uit. Een Marokkaanse universiteit staat op de eerste plaats in Noord-Afrika.
- Marokko
De Al Akhawayn universiteit in Ifrane heeft dit jaar zijn 20e verjaardag gevierd. De wereldbekende universiteit kreeg voor de gelegenheid meerdere prominente gasten over de vloer. Onder hen prins Moulay Ismail en zijn vrouw.
Moulay Ismail studeerde in 2006 af aan de universiteit. Hij bezocht medio oktober samen met zijn vrouw Anissa Lehmkuhl en zijn drie kinderen de universiteit.
Enkele dagen later bezocht ook Abdullah bin Zayed Al Nahyan, minister van Buitenlandse zaken van de Verenigde Arabische Emiraten, de universiteit. Hij sprak er onder meer met studenten over de betrekkingen tussen Marokko en zijn land.
Al Akhawayn werd in 1995 opgericht door wijlen Koning Hassan II en telt ruim 3850 afgestudeerden.
Lees meer
De vierde ranking van beste universiteiten in de Arabische wereld is uit. Een Marokkaanse universiteit staat op de eerste plaats in Noord-Afrika.
Een foto van Prins Moulay Ismaïl en zijn vrouw Anissa Lehmkuhl werd enkele uren geleden op social media gepubliceerd.
De Cadi Ayyad universiteit in Marrakech staat in de nieuwe ranking van beste universiteiten wereldwijd van Times Higher Education.
Kholoud Kahime studeert aan de Cadi Ayyad universiteit in Marrakech en gaat binnenkort bij de NASA werken.
Wist je dat de oudste universiteit ter wereld die nog in gebruik is, zich in Marokko bevindt en zelfs in het Guinness book of records staat?