Trans-Maghreb snelweg: deel Oujda-Algerijnse grens klaar in 2019
De aanleg van het laatste deel van de Trans-Maghreb snelweg tussen Oujda en de grensovergang Zouj Bghal met Algerije, zal in de komende weken van start gaan.
- Marokko
Twee jongeren hebben elkaar gefilmd toen ze met een bromfiets in de tegenovergestelde richting op een Marokkaanse snelweg reden. Een van hen slalomde zelfs tussen de aankomende auto’s en vrachtwagens.
De twee zullen waarschijnlijk snel worden geïdentificeerd en gearresteerd voor het in gevaar brengen van anderen. Hun gezichten zijn namelijk goed zichtbaar op de video.
Lees meer
De aanleg van het laatste deel van de Trans-Maghreb snelweg tussen Oujda en de grensovergang Zouj Bghal met Algerije, zal in de komende weken van start gaan.
Bij een dramatisch verkeersongeval op de snelweg tussen Marrakech en Agadir zijn zaterdag zes mensen omgekomen. De slachtoffers werden levend verbrand.
De nieuwe snelweg tussen Berrechid en Khouribga is sinds donderdag open aan het verkeer. De sectie van 77 km maakt deel uit van de snelweg tussen Berrechid en Beni Mellal.
In het Marokkaanse Mohammedia zijn zondag veertig mensen gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een pick-up.
Bijna te gek om waar te zijn. Een automobilist heeft enkele dagen geleden in Marokko jongeren gefilmd die bij de oprit van een snelweg aan het voetballen waren.