3 juli 2016 - 21:50 - Wereld
De Ierse Raad voor Vrede en Islamitische integratie heeft zaterdagavond de LGBT-gemeenschap uitgenodigd voor een ftour.
Een woordvoerder van de raad sprak met nieuwswebsite Independent over het initiatief. « De Ramadan moedigt ons aan om onszelf te openen voor anderen. Mensen denken dat moslims geen hand kunnen uitreiken naar de LGBT-gemeenschap, maar dat is niet waar! »
« Vorig jaar hebben we de Joodse gemeenschap uitgenodigd. Dit jaar dachten we dat het juist zou zijn om de LGBT-gemeenschap uit te nodigen na de schietpartij in Orlando op 12 juni. »
« Net zoals ruim een miljard moslims over de wereld die de Ramadan vieren door te vasten en dankbaar te zijn voor wat ons is gegeven, is het belangrijk dat de Ierse moslimgemeenschap zich naar haar buren draait zoals door de ware beginselen van de islam wordt bepaald. »
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens