Zoeken

Moslim slachtoffer racistische mesaanval in Londen

13 december 2016 - 14:10 - Wereld

Geschreven door Laila A.

In Londen is maandag in een trein een gewelddadige islamofobe aanval gepleegd. Het slachtoffer zat in de trein toe hij door een onbekende met een mes werd gestoken.

De aanval gebeurde rond 13 uur in het station van Forest Hill volgens plaatselijke media. Het slachtoffer werd in het gezicht en de borst gestoken. Hij raakte ernstig gewond maar verkeert niet in levensgevaar.

Getuigen melden dat de dader met voorbedachte rade had gehandeld. « Ik stond net voor hem. Hij stapte in mijn richting en riep ‘Moslims dood’ en ‘Ga terug naar Syrië’ », vertelt een passagier.

Een andere getuige stelt dat de 38-jarige dader het treinwagon binnenliep en « Ik wil vandaag een moslim vermoorden! » riep.

Lees meer

Ernstig gewonde Marokkaan gevonden in Corsica

In Calacuccia, Corsica, is maandagochtend een Marokkaanse man zwaar gewond in zijn tuin aangetroffen.

Imam voorkomt dat dader aanslag Londen wordt gelyncht

Een imam heeft de dader van de aanslag op moskeegangers in Londen beschermd. Hij wist de woedende menigte te kalmeren en een lynchpartij te voorkomen.

Marokkaans kind slachtoffer racistische aanval in Spanje

Een 14-jarig Marokkaans kind is eerder deze week het slachtoffer geworden van een racistische aanval in Spanje. De jongen werd beledigd en mishandeld.

Marokkaanse slachtoffer vreselijke racistische aanval in Spanje

Een Marokkaanse vrouw is in Malaga, in het zuiden van Spanje, door acht mensen met veel geweld aangevallen. De daders werden gearresteerd.

Koppel slachtoffer racistische aanval in Frankrijk

Een koppel met een jong kind zijn het slachtoffer geworden van een gewelddadig en racistische aanval in het Franse Lyon.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team