Zoeken

Moslim slachtoffer racistische mesaanval in Londen

13 december 2016 - 14:10 - Wereld

Geschreven door Laila A.

In Londen is maandag in een trein een gewelddadige islamofobe aanval gepleegd. Het slachtoffer zat in de trein toe hij door een onbekende met een mes werd gestoken.

De aanval gebeurde rond 13 uur in het station van Forest Hill volgens plaatselijke media. Het slachtoffer werd in het gezicht en de borst gestoken. Hij raakte ernstig gewond maar verkeert niet in levensgevaar.

Getuigen melden dat de dader met voorbedachte rade had gehandeld. « Ik stond net voor hem. Hij stapte in mijn richting en riep ‘Moslims dood’ en ‘Ga terug naar Syrië’ », vertelt een passagier.

Een andere getuige stelt dat de 38-jarige dader het treinwagon binnenliep en « Ik wil vandaag een moslim vermoorden! » riep.

Lees meer

Marokkaanse soldaten gedood bij gewapende aanval in Centraal Afrika

Twee Marokkaanse militairen zijn dinsdag bij een gewapende aanval nabij Bria in Centraal Afrika omgekomen.

Marokkaan (19) neergestoken in Oostenrijk

Een 19-jarige Marokkaan is woensdag in Oostenrijk door een onbekende met een mes aangevallen. Hij raakte zwaar gewond.

Imam voorkomt dat dader aanslag Londen wordt gelyncht

Een imam heeft de dader van de aanslag op moskeegangers in Londen beschermd. Hij wist de woedende menigte te kalmeren en een lynchpartij te voorkomen.

Dode en gewonden bij aanslag op moskee in Londen

Bij een aanslag op een moskee in Londen is zondagavond een man omgekomen en raakten acht mensen gewond. De Britse autoriteiten hebben het over een terroristische misdaad.

Marokkaans kind slachtoffer racistische aanval in Spanje

Een 14-jarig Marokkaans kind is eerder deze week het slachtoffer geworden van een racistische aanval in Spanje. De jongen werd beledigd en mishandeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team