27 april 2025 - 10:30 - Marokko
Een strand in Marokko behoort tot de mooiste stranden ter wereld, samen met stranden in Brazilië, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Thailand en Australië.
Het mythische strand van Legzira staat op de 30e plaats in de ranglijst van de 100 mooiste stranden ter wereld, opgesteld door biermerk Corona. Dit strand is een belangrijke toeristische trekpleister van de provincie Sidi Ifni en de regio Guelmim-Oued Noun. Het is beroemd om zijn duizelingwekkende kliffen. Het strand van Legzira strekt zich uit over bijna acht kilometer. Het is de ideale plek voor watersporten.
Lees ook: Dit zal je nooit meer zien: de natuurlijke boog van Legzira is ingestort (foto’s)
Het strand van Whitehaven (Australië) staat bovenaan de top 100 van de mooiste stranden ter wereld. Het wordt gevolgd door Lucky Bay, eveneens in Australië, en Sanya – Yalong Bay (China). Riyue Bay (Hainan, Wanning), eveneens in China, neemt de vierde plaats in. Daarna volgen One Foot Island (Cookeilanden), Natadola (Fiji) en Tavarua (Fiji), Radhanagar (India), Pink Beach Labuan Bajo (Indonesië), Yohana Maehama Beach (Okinawa, Japan) en Jodogahama Beach (Japan) completeren de top 10.
Lees ook: Marokko: legendarisch strand Legzira opgeknapt
Voor de samenstelling van de top 100 van mooiste stranden ter wereld doet Corona een beroep op een panel van strandexperts, waaronder oceanografen, surfers, freedivers en andere natuurliefhebbers. De stranden werden vervolgens gerangschikt op basis van geselecteerde criteria en elk strand ontving de "Sun Award" – beoordeeld met één tot drie zonnen op basis van drie essentiële elementen: de strandcultuur, de verbinding met de natuur en de pittoreske esthetiek.
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Marokkaanse dirham navigeert tussen zwakkere dollar en sterke euro
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Marokkaanse dirham navigeert tussen zwakkere dollar en sterke euro
Oudste Afrikaanse reuzendino gevonden in Marokko
Marokko bespreekt legalisering vijgenalcohol "mahia"
Geen bruiloften in Marokko deze zomer!
Chaos en frustratie na 24 uur-vertraging Marokko-vlucht Ryanair