6 juli 2019 - 11:30 - Sport
Hakim Ziyech werd als de redder van het Marokkaans elftal beschouwd na een uitstekend seizoen bij Ajax Amsterdam. Maar de aanvaller overtuigde niet tijdens de Afrika Cup.
De Marokkaanse international was teleurstellend tijdens het kampioenschap en miste zelfs een strafschop in de laatste minuten van de wedstrijd tegen Benin, met de uitschakeling van Marokko als gevolg.
De Afrika Cup is een te vergeten moment voor de Marokkaanse Nederlander. Hij presteerde slecht in de vier wedstrijden die hij speelde, met veel verloren kansen.
Ziyech werd in de afgelopen weken sterk bekritiseerd in Marokko ondanks de 14 doelpunten die hij in 24 wedstrijden met de Atlas Leeuwen scoorde. De aanvaller zal wat tijd nodig hebben om de harten van de Marokkaanse supporters opnieuw te veroveren.
Zijn middelmatige prestatie op de Afrika Cup in Egypte zal mogelijk ook gevolgen hebben op zijn vertrek van Ajax deze zomer, vooral als de clubs die interesse in hem hebben getoond rekening houden met zijn laatste duels met Marokko. Ziyech kreeg enkele dagen geleden nog een bod van de Sevilla maar zou hebben geweigerd omdat de Spaanse club "te zwak" is.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko