Zoeken

Minister komt te laat met bericht Koning Mohammed VI door GPS

- Marokko

Geschreven door Said A.

Mustapha Ramid, onderminister van de Mensenrechten, kwam begin deze week te laat aan op een belangrijke conferentie in Fez. Hij vertelde aan de aanwezigen dat het door zijn GPS kwam.

De bewindsman moest een bericht van Koning Mohammed VI voorlezen tijdens de "Internationale conferentie voor de dialoog tussen culturen en religies". Volgens l’Economiste kwam hij echter een uur te laat aan.

"Mijn excuses. Ik ben sinds vanochtend in Fez, maar de technologie speelde me parten. Mijn GPS bracht me naar de westelijke ingang van de stad.", verklaarde Ramid aan de deelnemers. Onder hen Ahmed Toufiq, Mohamed Laarej, Mounia Boucetta en de Franse schrijver en Nobelprijs Jean-Marie Gustave Le Clézio.

Lees meer

Koning Saoedi-Arabië terug in Tanger

Koning Salman is terug in Tanger. De Saoedische monarch werd deze zomer al in de stad verwacht maar weigerde te komen vanwege de spanningen tussen de twee landen na de stemming...

Mohammed VI nodigt Koning Salman van Saoedi-Arabië uit

Koning Salman van Saoedi-Arabië ontving woensdag in Mina de hoofden van de Marokkaanse delegatie voor de bedevaart 1439.

Marokko: 10 jaar gevangenisstraf voor verstoren stoet Koning Mohammed VI

Het hof van beroep in Rabat heeft vorige week een man tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het verstoren van de stoet van Koning Mohammed VI.

Koning Mohammed VI krijgt bericht van Koning Salman

Koning Salman van Saoedi-Arabië heeft een condoleance-bericht naar Koning Mohammed VI gestuurd als gevolg van de ontsporing van een trein in Bouknadel.

Koning Mohammed VI ontslaat minister van Financiën Mohammed Boussaid

Tot grote verassing heeft Koning Mohammed VI de minister van Economie en Financiën Mohammed Boussaid ontslagen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team