6 september 2016 - 15:50 - Marokko
Vier migranten zijn maandag door de politie in Melilla uit de dubbele bodem van een auto gehaald. De auto werd door een Marokkaanse man bestuurd.
De Guardia civil laat weten dat de migranten bij de grensovergang van Bni Nsar werden gevonden. Een van hen riep in het Frans om hulp. « Alsjeblieft, help me, haal me hieruit, ik ben bang. Ik voel mijn benen niet meer en mijn voeten zijn gezwollen ».
De auto werd uit elkaar gehaald en de vier migranten werden in een dubbele bodem onder de zetels gevonden. Ze ontsnapten op het nippertje aan een verstikkingsdood.
De migranten zijn drie twintigers uit Guinee en een Congolese vrouw van 27 jaar. De bestuurder werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht