6 september 2016 - 15:50 - Marokko
Vier migranten zijn maandag door de politie in Melilla uit de dubbele bodem van een auto gehaald. De auto werd door een Marokkaanse man bestuurd.
De Guardia civil laat weten dat de migranten bij de grensovergang van Bni Nsar werden gevonden. Een van hen riep in het Frans om hulp. « Alsjeblieft, help me, haal me hieruit, ik ben bang. Ik voel mijn benen niet meer en mijn voeten zijn gezwollen ».
De auto werd uit elkaar gehaald en de vier migranten werden in een dubbele bodem onder de zetels gevonden. Ze ontsnapten op het nippertje aan een verstikkingsdood.
De migranten zijn drie twintigers uit Guinee en een Congolese vrouw van 27 jaar. De bestuurder werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Marokkaanse imam overlijdt in moskee tijdens gebed
Vakantieganger kookt tajine en zet auto in brand op strand Al Hoceima (video)
Matt Damon ontspant in Marokko na filmopnames
Yusra en haar kinderen op straat gezet (video)
Marokko: de foute effecten van huisvestingshulp
Atlas Leeuwen azen op lucratieve premies in Oost-Afrika
Marokkaanse imam overlijdt in moskee tijdens gebed
Vakantieganger kookt tajine en zet auto in brand op strand Al Hoceima (video)
Marokko: de foute effecten van huisvestingshulp
Hakim Ziyech traint in Amsterdam, terugkeer naar Eredivisie?
Belangrijke promotie voor Kroonprins Moulay Hassan
Man wil scheiden, Marokkaanse biedt groot bedrag om hem te houden
Onfrisse praktijken in restaurants Tanger
Ryanair cancelt vluchten naar Marokko